ÚVOD PROPOZICE FOTO VIDEA VÝSLEDKY KONTAKT NÁVŠTĚVNÍ KNIHA ZKO SAHARA
SPONZOŘI 4. ROČNÍKU:

Aktualizace 16. 04. 2018


  Dne 7. dubna 2018 se uskutečnil tradiční závod Saharské ringo 4 v ZKO 281 Sahara Podlešín. Závod byl zaměřen na obranné práce psů. Rozhodčími soutěže byli Roman Vala a Pavel Urban.
  Závod figurovali 3 figuranti - Jiří Toman, Martin Kobrč, Jan Chochola. Soutěžních disciplín bylo dohromady 5, každá byla hodnocena 100 body. Celkem se zúčastnilo 20 závodníků, z toho 12 psů z ozbrojených složek a 8 civilních psů.
  Soutěž podpořilo velké množství diváků. První disciplínou bylo hladké zadržení, v této disciplíně zvitězil Tomáš Novák se psem Coudym Redvixen (BOM), společně vybojovali celkem plný počet bodů (100). Druhým stanovištěm byla likvidace výtržnosti přes překážku, kde s plným počtem bodů (100) zvítězil Miroslav Dajč (VSČR Rýnovice) se psem Baddym z Dračího údolí (BOM). Třetí disciplínou bylo zadržení v nepřehledném terénu, kde opět s počtem bodů 98 vyhrál Tomáš Novák se psem Coudym Redvixem. Další zadržení se konalo v přívěsu - zneškodnění pachatele v přívěsu, zde se umístili na prvním místě dva závodníci s plným počtem bodů (100) a to Ladislav Huděc z KK Chvalovice se psem Kurtem (x BOM) a Adriana Vávrová s fenou Attack of Grayblack (BOM). Poslední disciplínou byl kontrolní výkon, zde vyhrál Pavel Rouček s počtem 99 bodů (VSČR Jiřice) se psem Noris z Hückelovi vily (BOM).
  V celkovém pořadí se na stupních vítězů umístili: na 3. místě Adriana Vávrova s fenou Attack of Grayblack (celkem bodů 467 z 500), na 2. místě Ladislav Huděc se psem Kurtem (celkem bodů 474 z 500), na 1. místě Pavel Rouček se psem Noris z Hückelovi vily (489 z 500), který také zároveň obhájil vítězství z minulého roku.
  Rádi bychom poděkovali mediálnímu parnerovi: internetový časopis E-Canis, dále fotografce závodu Lence Pokorné a kameramanovi Lukáši Hubáčkovi.
  Obrovské poděkování patří sponzorům závodu, bez kterých by soutěž nemohla probíhat. Také děkujeme celému organizačnímu týmu, výborné kantýně, figurantům a rozhodčím za skvěle odvedenou práci.
  Těšíme se na další ročník, ZKO Sahara Podlešín.


nejúspěšnější závodníci 4. ročníku


nejúspěšnější závodníci 3. ročníku


nejúspěšnější závodníci 2. ročníkunejúspěšnější závodníci 1. ročníku